KONST / Litografier / Färglitografi 11676232
nr 1167 6232
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 220/250, signerad, 32x44
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 mars 2018
kl 18:48:49
4/3 11:31:35
100 kr
5/3 18:43:49
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman